Dažniausiai užduodami klausimai!

Kaip prižiūrėti, ir kur laikyti eglutę?

Kaip eglutę prižiūrėti, kur ją laikyti bei visas kitas mūsų rekomendacijas rasite čia

Kaip garantuojate eglučių kokybę?

Visos eglutės yra atrinktos ir įvertintos SilverTree.lt kokybės vertintojų, todėl suteikiame 100% pinigų grąžinimo ar eglutės keitimo garantiją. Jeigu pristatyta eglutė Jūsų poreikių netenkina, pristatymo metu kurjeris turi daugiau Jūsų pasirinkto tipo eglučių. Jūsų pageidavimu, suteiksime progą išsirinkti labiausiai patinkančią eglutę iš turimų arba grąžinsime pinigus. Daugiau apie kokybės garantijas skaitykite čia

Kur eglutės keliauja po švenčių, kai jas paimate?

Visas eglutes po švenčių surenkame. Jei tai yra kėnis vazone, tai jį atsodiname (jei norite, galite medelį pasilikti ir tą padaryti patys). Norint, kad medelis vazone išgyventų, skaitykite laikymo rekomendacijas. Kirstus medelius vežame perdirbti trąšai ar biokurui.

Kada geriausia užsisakyti eglutę?

Rezervuoti patariame kuo ansčiau, nes medelių kiekis ribotas. Pristatymo datą rekomenduojame rinktis kuo vėliau, prieš šventines dienas. Tačiau, jei medelio pristatymą nutarėte pasirinkti daugiau negu 3 savaitės iki Kalėdų, tai rekomenduojame eglutę kurį laiką palaikyti balkone ar terasoje. Vėsioje aplinkoje jis jaučiasi geriausiai ir ten gali išsilaikyti šviežias iki 2 mėnesių. O, likus kelioms dienoms iki Kalėdų, medelį galite įnešti į namus. Daugiau apie tai skaitykite čia

Kiek laiko medelis gali stovėti namuose bei išlikti šviežias?

Tikslaus atsakymo nėra. Kėnis yra gyvas augalas ir jį veikia daug veiksnių, tokių kaip: kambario drėgmė, temperatūra ir t.t. Labai svarbu medelį laikyti kuo toliau nuo šilumos židinių ir kuo gausiau drėkinti. Taip kėnis žaliu gali išlikti iki 3 savaičių. Vėliau medelis ima džiūti, tačiau puiku tai, kad kėnis nėra linkęs mesti spyglių. Žinoma, jei medelį laikysite terasoje ar balkone, jis gali išsilaikyti ir kelis mėnesius. Daugiau apie eglutės laikymą bei priežiūra skaitykite čia

Ar galima kėnį laikyt stikliniame balkone ar terasoje?

Žinoma! Medeliui ten geriausia temperatūra. Tik laikydami eglutę lauke, į stovą nepilkite vandens, nes jis užšals ir sulaužys stovą.

Kada greičiausiai galite pristatyti eglutę?

Eglutę anksčiausiai galime pristatyti kitą dieną po užsakymo, tačiau anksti pristatytą medelį raginame palaikyti balkone, terasoje ar kitoje šaltoje bei drėgnoje vietoje. Mūsų rekomendacija – medelio pristatymą rinktis kuo vėliau, prieš šventines dienas.

Ar galima pakeisti pristatymo laiką ir datą?

Pristatymo datą ir laiką keisti galima labai lanksčiai. Pateikę užsakymą, el. paštu gausite patvirtinimą su nuoroda, kuria pasinaudojus, patys galite pakeisti pristatymo datą ir laiką. Taip pat tai padaryti galite paskambinę telefonu, susisiekę el. paštu. Jeigu pasirinktą dieną Jūsų nėra namuose, eglutę pristatysime kitu, Jums patogiu metu.

Kokios yra eglučių išvežimo sąlygos?

Eglučių išvežimo sąlygas ir visą su pristatymu, išvežimu susijusią informaciją rasite čia

Kaip atsiskaityti už eglutę ar stovą?

Už visas mūsų prekes galima atsiskaityti elektronine bankininkyste arba pristatymo metu grynaisiais pinigais.

Ar galima užsisakyti eglutę, jei gyvenu už Vilniaus/Kauno/Klaipėdos miesto ribų?

Jeigu gyvenate ne toliau nei 5 km už Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos, eglutes pristatysime tokiomis pačiomis sąlygomis - nemokamai. Jeigu gyvenate kiek toliau už miesto – susisiekite su klientų aptarnavimu. Pristatysime nemokamai atsižvelgiant į didelį užsakymų skaičių Jūsų kaimynystėje. Pristatant eglutes toliau užmiestyje, pasiliekame teisę taikyti papildomą 5€ mokestį, arba atsisakyti pristatyti eglutę. Užsakymai į kitus miestus galimi tik mūsų partnerių www.egla.lt pagalba.

Ar išrašote sąskaitą faktūrą įmonei?

Taip, sąskaitą faktūrą išsiunčiame užsakyme nurodytu el. paštu.

Kokiais atvejais keičiame eglutę?

Kai eglutės netenkina Jūsų lūkesčių ar neatitinka kokybės standarto – eglutes visada keičiame. Praėjus 3 dienoms po eglutės pristatymo, eglučių nekeičiame ir pinigų negrąžiname.

Koks eglutės koto skersmuo? Koks eglutės apatinio vainiko skersmuo?

Skersmuo priklauso nuo medelio aukščio, tačiau apytiksliai yra lygus 8-12 centimetrų. Eglutės apatinio vainiko skersmuo yra lygus maždaug pusei medelio aukščio.

Ar užsakius eglutę, papildomai reikia užsakyti ir stovą? Ar montuojate ją į tokį stovą, kurį turi klientas?

Pirkdami eglutę, už papildomą mokestį galite įsigyti ir stovą. Eglutės pastatymas į stovą yra labai paprastas. Statant į mūsų parduodamą stovą, tai trunka tik 15sec. Jei paprašysite, mūsų kurjeriai padės pastatyti eglutę. Eglutės koto skersmuo gali būti iki 8-12cm, todėl atsižvelkite į tai, kad ne į kiekvieną stovą jas įmanoma įstatyti. Jeigu Jūsų stovas per mažas užsakytai eglutei, kurjeris turi teisę atsisakyti statyti eglutę į netinkamą stovą. Esant poreikiui, stovą įsigyti galėsite ir atskirai paprašius kurjerio.

Neradote jums rūpimo atsakymo? Susisiekite:

Telefonu: +37063020555

El. paštu: [email protected]

0
    0
    Krepšelis
    Tuščias krepšelis