Paslaugos sąlygos ir taisyklės

Garantijos

Eglutė be rūpesčių! Mūsų tikslas – suteikti nepriekaištingą paslaugą ir aukščiausios rūšies eglutes. Būtent todėl kruopščiai atrenkame tik PREMIUM kokybės medelius. Reikia nepamiršti, kad eglutės yra natūralūs kūriniai, todėl kiekviena eglutė – unikali. Kartais bus galima pastebėti kokį nelygumą ar kreivesnę šakelę. Tad, jei pristatyta eglutė netenkins Jūsų lūkesčių, eglutę mielai pakeisime kita.

Taip pat visos patirties metu pasirūpinsime tobulu aptarnavimu ir lanksčia paslaugių kurjerių pagalba. Atsiradus net menkiausiam nesusipratimui ar klaidai, stengiamės jas taisyti, tad maloniai lauksime Jūsų kritikos ir pageidavimų.

Suteikiame 100% pinigų grąžinimo ir eglutės keitimo garantiją 3 dienos nuo eglutės pristatymo. Esant nesusipratimams, galite kreiptis į klientų aptarnavimo specialistus telefonu, el. paštu ar Facebook bei Instagram platformose.

Eglutės keitimas – grąžinimo sąlygos

Jeigu pristatyta eglutė netenkina Jūsų lūkesčių, mielai ją pakeisime kita. Sklandžiam procesui, galite paprašyti, kad kurjeris aprodytų daugiau nei vieną medelį. Apžiūrėti eglutes galite prie kurjerio automobilio arba, kai pristatyta eglutė bus išpakuota Jūsų namuose.

Jeigu pristatymo metu eglutės apžiūrėti neturite galimybės, arba pristatytas medelis neatitiko Jūsų lūkesčių – susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais. Pakeitimo galite prašyti per 3 dienas po pristatymo datos.

Praėjus 3 dienoms po pristatymo, eglučių nekeičiame ir pinigų negrąžiname.

Nuoširdžiai rekomenduojame perskaityti eglučių laikymo ir priežiūros rekomendacijas čia.

Nemokamo pristatymo sąlygos ir informacija

Kiekvienai įsigytai eglutei priklauso nemokamas pristatymas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Atlikdami rezervaciją turėsite galimybę pasirinkti iš Jūsų pristatymo adresui galimų datos ir laiko intervalų.

Eglutes pristatome nuo lapkričio 25d. iki gruodžio 23d. darbo dienomis ir savaitgaliais. Nemokamo pristatymo laikas galimas nuo 09:00 val. ryto iki 21:00 val. vakaro.

Rekomenduojame eglutę rezervuoti net jei nežinote, kada norėsite pristatymo. Datą ir laiką visada galėsite keisti. Tą padaryti galima susisiekus mūsų nurodytu telefono numeriu, el. paštu bei žinutėmis Facebook ar Instagram platformose. Eglučių skaičius labai ribotas, tad laukti paskutinės dienos nevertėtų. Jeigu atsitiktų taip, kad numatytu pristatymo metu Jūsų nebūtų namuose, mėginsime perkelti pristatymą į tos pačios dienos maršruto pabaigą, arba su Jumis susisieks klientų aptarnavimo specialistas ir sutarsime kitą Jums patogų laiką.

Jeigu nerandate Jums tinkamos datos ar laiko renkantis nemokamą paslaugą, rekomenduojame įsigyti “Ekstra” pristatymo ir išvežimo paslaugą, kurios kaina – 15 eurų.

Nemokamo eglučių išvežimo sąlygos ir informacija

Kiekvienai įsigytai eglutei priklauso nemokamo išvežimo paslauga. Siekdami mažinti transporto priemonių išmetamą CO2 kiekį – kalėdinių medelių išvežimui sudarome tvarkaraščius, suskirstytus mikrorajonais.

Nemokamas eglučių surinkimas vyksta sausio 6-15 dienomis. Datų ir rajonų sąrašas bus paskelbtas Facebook paskyroje ir mūsų svetainėje.

Medelio atvyksime paiimti Jūsų mikrorajonui priskirtą dieną laiko intervalais: 9-13 val., 13-17 val. ir 17-21 val. Likus 3 dienoms iki Jūsų eglutės paėmimo datos, atsiųsime SMS žinutę ir el. laišką, kuriuose bus nurodyta tiksli data bei Jums paskirtas laiko intervalas. 

Kartais, dėl techninių kliūčių, SMS žinutė ar el. laiškas gali Jūsų nepasiekti, todėl prašome būti supratingais ir pasidomėti apie Jūsų eglutės paėmimo datą mūsų svetainėje, Facebook puslapyje ar pasiteirauti klientų aptarnavimo specialistų.

Prašome eglutes nupuošti ir paruošti iš anksto. Jeigu suplanuotu išvežimo metu būsite namie, Jūsų patogumui, kurjeris galės užeiti į vidų ir išnešti medelį, įvyniojęs jį į specialų maišą. O jeigu turite galimybę eglutę palikti lauke ar laiptinėje, labai tai vertiname, nes taip prisidedate prie efektyvesnio eglučių surinkimo proceso.

Jei paskirtą dieną būti namuose neplanuojate, tikimės, eglutę rasti mums pasiekiamoje vietoje (kieme, prie vartelių ar laiptinėje). Išnešant medelį, jo specialiai paruošti nereikia. Prieš nešant, rekomenduojame eglutę stipriai nupurtyti vienoje vietoje, nes nešant medelį pribarstysite mažiau spyglių.

Jūsų eglutės surinkimo dieną, paskirtu laiko intervalu, prašome laukti kurjerio skambučio ir paaiškinti bei padėti surasti Jūsų medelį. Jeigu būsite išvykę, ar žinote, kad tikrai negalėsite atsiliepti, informuokite klientų aptarnavimo skyrių ir pateikite kuo daugiau informacijos (kur yra paliktas medelis, laiptinės kodas ir pan.)

Jeigu numatytą išvežimo datą, paskirtu laiko intervalu, kurjeriui nepavyksta su Jumis susisiekti – pasiliekame teisę nemokamą eglutės išvežimo paslaugą atšaukti.

Įvykus nesusipratimui ir kurjeriui nepaėmus Jūsų eglutės, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo specialistais – sutarsime kitą eglutės paėmimo datą ir laiką.  Stengiamės spręsti visus nesusipratimus.

Jeigu Jūsų netenkina nemokamo išvežimo sąlygos, rekomenduojame įsigyti “Ekstra” išvežimo paslaugą, kurios kaina – 15 Eur.

Pristatymo zonos

Nemokamas pristatymas ir išvežimas taikomas Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų ribose.

Priemiesčio rajonai yra suskirstyti zonomis. Tam tikrose vietovėse pristatymas ir išvežimas išlieka nemokamas, kitur – taikome papildomą 5 Eur mokestį. Jis atsispindės paskutiniame užsakymo žingsnyje prie bendros užsakymo sumos.

Mūsų svetainės skiltyje “Pristatymo zonos” arba paskutiniame užsakymo žingsnyje, galite pasitikrinti, ar Jūsų gyvenamuoju adresu pristatysime eglutę ir ar tai kainuos papildomai.

Įvedus adresą, žemėlapyje atsiras žymeklis, kurio pagalba galėsite nurodyti tikslią medelio pristatymo vietą. Jeigu Jūsų gyvenamasis adresas nepriskirtas prie pirstatymo zonų, ekrane išvysite užrašą “Atsiprašome, Jūsų nurodytas adresas yra už pristatymo zonos ribų. Dėl pristatymo į kitus miestus susisiekite.”

Pristatymas į kitus miestus 

Gyvenantiems už pristatymo zonų ribų ir kituose Lietuvos miestuose eglutes pristatysime per kurjerius partnerius. 

Jeigu norėtumėte gauti eglutę nors gyvenate už pristatymo zonos ribų, susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais el. paštu, telefonu arba Facebook platformoje. Užsakymams į kitus miestus netaikome nuolaidų ir neteikiame išvežimo paslaugos. Taip pat nepristatome aukštesnių nei 180 cm medelių.

“Ekstra” pristatymo ir išvežimo sąlygos

Kiekvienai įsigytai eglutei priklauso nemokamas eglutės pristatymas ir išvežimas.

“Ekstra” pristatymą ir išvežimą rekomenduojame rinktis tik tuo atveju, jeigu nerandate Jums tinkamos datos ir laiko renkantis nemokamą pristatymą. Arba, jei jums reikalinga eglutės išvežimo paslauga anksčiau arba vėliau nei įprastu eglučių surinkimo grafiku: sausio 6-15 dienomis.

Užsisakius “Ekstra” paslaugą, eglutė bus pristatoma norimą dieną vienos valandos tikslumu.

Taip pat, turėsite galimybę rinktis medelio išvežimo datą ir laiką vienos valandos intervalu.

Paslaugos kaina – 15 eurų.

0
Krepšelis
Jūsų krepšelis tuščiasGrįžkite į parduotuvę
Taip pat gali prireikti...