Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kaip garantuojate eglučių kokybę?

  Visos eglutės ir kėniai yra kruopščiai atrinkti ir įvertinti sertifikuotų ekspertų. Todėl suteikiame 100% pinigų grąžinimo ar eglutės keitimo garantiją, kuri galioja 3 dienas po pristatymo. Jeigu pristatyta eglutė Jūsų lūkesčių netenkina, pristatymo metu paprašykite kurjerio eglutę pakeisti ir aprodyti daugiau medelių. Daugiau apie kokybės garantijas skaitykite čia.
 • Kaip vyksta nemokamas eglučių pristatymas?

  Eglutes pristatome jūsų norimą dieną pasirinktu laiko intervalu. Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas rasite čia.

 • Kokios yra nemokamo eglučių išvežimo sąlygos?

  Eglutes surenkame pagal mūsų iš anksto sudarytus tvarkaraščius miesto mikrorajonais. Apie Jums paskirtą eglutės išvežimo datą ir preliminarų laiko intervalą, informuosime 3 dienos prieš el. paštu ir SMS žinute. Daugiau informacijos apie išvežimo sąlygas rasite čia.

 • Ar kurjeris padeda užnešti ir pastatyti eglutę?

  Jūsų patogumui, kurjeris eglutę užneš laiptais ir pristatys iki durų. Jeigu yra poreikis užeis į vidų ir padės eglutę įstatyti į stovą. Tačiau jeigu Jūsų turimas stovas yra stipriai per mažas, pasiliekame teisę eglutės į jį neįstatyti ir pasiūlyti įsigyti mūsų reguliuojamą stovą.

   

 • Ar galima pakeisti pristatymo laiką ir datą?

  Pristatymo datą ir laiką galima keisti labai lanksčiai. Tai padaryti galite paskambinę telefonu, susisiekę el. Paštu, Facebook ar Instagram platformose. Jeigu pristatymo metu Jūsų nėra namuose, eglutę pristatysime kitu, Jums patogiu metu.

 • Ar užsakius eglutę, papildomai reikia užsakyti ir stovą? Ar montuojate ją į tokį stovą, kurį turi klientas?

  Jeigu turite tinkamą eglutės stovą, papildomai jo užsakinėti nereikia. Tačiau atsižvelkite į tai, kad eglutės kamieno skersmuo priklauso nuo medelio aukščio ir apytiksliai yra lygus 8-12 centimetrų. Jeigu Jūsų turimas stovas yra stipriai per mažas, pasiliekame teisę eglutės į jį neįstatyti ir pasiūlyti įsigyti mūsų reguliuojamą stovą.

 • Ar eglutės vazonuose yra tvaresnės lyginant su kirstomis eglutėmis?

  Nors, tinkamai prižiūrimos, eglutės vazonuose gali būti atsodintos, o kirstos eglutės ne – tai nereiškia, kad pastarosios yra mažiau tvarios. Taip yra dėl to, kad visi mūsų parduodami medeliai yra perdirbami ir atsodinami. Kiekviena auganti eglutė absorbuoja CO2 (anglies dvideginį) ir taip valo planetą.

 • Kada geriausia užsisakyti eglutę?

  Kadangi dirbame pagal išankstines kalėdinių medelių rezervacijas, eglutę rezervuoti rekomenduojame kuo anksčiau – net jei nežinote, kada tiksliai norėsite ją gauti. Pristatymo datą ir laiką visada galite keisti. 

 • Kada greičiausiai galite pristatyti eglutę?

  Eglutę greičiausiai galime pristatyti kitą dieną po užsakymo. Medelius pristatome nuo lapkričio 25d. iki gruodžio 23d. darbo dienomis ir savaitgaliais. Nemokamo pristatymo laikas galimas nuo 09:00 val. ryto iki 21:00 val. vakaro.

 • Kokiais atvejais keičiame eglutę?

  Jeigu pristatyta eglutė netenkina Jūsų lūkesčių, mielai ją pakeisime kita. Sklandžiam procesui, galite paprašyti, kad kurjeris aprodytų daugiau nei vieną medelį. Jeigu pristatymo metu eglutės apžiūrėti neturite galimybės, arba pristatytas medelis neatitiko Jūsų lūkesčių – susisiekite su klientų aptarnavimo specialistais. Pakeitimo galite prašyti per 3 dienas po pristatymo datos.

 • Kaip prižiūrėti eglutę?

  Eglutes svarbu laikyti kuo toliau nuo šilumos šaltinių, užtikrinti, kad medelio stove netrūktų vandens. Kaip eglutę prižiūrėti, kur ją laikyti bei visas kitas mūsų rekomendacijas rasite čia.

 • Kiek laiko medelis gali stovėti namuose bei išlikti šviežias?

  Prižiūrint eglutes pagal mūsų rekomendacijas – kėniai gali išlikti švieži iki 3 savaičių, o lietuviškos eglutės – iki 2 savaičių. Daugiau informacijos skaitykite čia.

 • Ar galima kėnį laikyti stikliniame balkone ar terasoje?

  Žinoma! Medeliui ten geriausia temperatūra. Tik laikydami eglutę lauke, į stovą nepilkite vandens, nes jis užšals ir sulaužys stovą.

 • Kur eglutės keliauja po švenčių, kai jas paimate?

  Visas eglutes po švenčių surenkame. Kirstus medelius vežame perdirbti trąšai ar biokurui. Kėnius, augintus vazonuose, atsodiname (galite medelį pasilikti ir tai padaryti patys). Norint, kad medelis vazone išgyventų, skaitykite priežiūros ir laikymo rekomendacijas čia.

 • Kaip atsiskaityti už eglutę ar stovą?

  Už visas mūsų prekes galima atsiskaityti internetu užsakymo metu, pristatymo metu grynaisiais pinigais arba pavedimu (įmonėms).

 • Ar išrašote sąskaitą faktūrą įmonei?

  Taip, sąskaitą faktūrą išsiunčiame užsakyme nurodytu el. paštu.

 • Ar galima užsisakyti eglutę, jei gyvenu už Vilniaus/Kauno/Klaipėdos miesto ribų?

  Mūsų svetainės skiltyje “Pristatymo zonos” arba paskutiniame užsakymo žingsnyje, galite pasitikrinti, ar Jūsų gyvenamuoju adresu pristatysime eglutę ir ar tai kainuos papildomai.

   

  Įvedus adresą, žemėlapyje atsiras žymeklis, kurį galėsite koreguoti rankiniu būdu, taip nurodydami tikslią medelio pristatymo vietą. Jeigu Jūsų gyvenamasis adresas nepriskirtas prie pirstatymo zonų, ekrane išvysite užrašą. “Atsiprašome, Jūsų nurodytas adresas yra už pristatymo zonos ribų. Dėl pristatymo į kitus miestus susisiekite el. paštu.”

 • Koks eglutės kamieno skersmuo? Koks eglutės apatinio vainiko skersmuo?

  Kamieno skersmuo priklauso nuo medelio aukščio, tačiau apytiksliai yra lygus 8-12 centimetrų. Eglutės apatinio vainiko skersmuo yra lygus maždaug pusei medelio aukščio.

 • Ar galime užsakyti eglutę, jei gyvenu ne Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje?

  Kituose Lietuvos miestuose eglutes pristatome per kurjerius partnerius. Dėl užsakymo sususiekite su klientų aptarnavimo specialistais el. paštu, telefonu arba Facebook platformoje. 

Daugiau klausimų